MÖBLER / Bord / Skrivbord 9625422
nr 962 5422
Skrivbord
1880-tal, längd: 64 cm, djup: 125 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 maj 2015
kl 18:34:04
100 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)